טיפולים קוסמטיים
טיפולי פנים
 
טיפולי פנים
הפנים הן מראת הנפש המשקפת את החיוך לעולם לכן יש צורך לשמור עליהם ולדאוג לטיפוחן. טיפולי פנים היו קיימים מאז ומעולם ודוגמאות לכך ניתן למצוא עוד במצריים העתיקה. הקוסמטיקה והרפואה המודרנית מנסים במאמצים רבים לעצור את פגעי הטבע השונים.
 
 
REFRESHING טיפול יופי מרענן
עור הפנים שלנו משתנה לאורך השנים כתוצאה ישירה של גורמים חיצוניים וגורמים פנימיים כאחד.שינויים הורמונאליים, השפעות התורשה, עישון, חשיפה לא מבוקרת לקרינת השמש ועוד, השפעות אלו גורמים לעורנו לאבד את הזוהר שלו.  אחד מהדרכים החיוניות ביותר להתמודדות עם שינויים אלו היא טיפולי פנים קוסמטיים אשר משלבים בין מדע חיוני יחד עם תחושת הנאה ורוגע.טיפולי הפנים מיועדיםלעזור לכל המקרים המורכבים ולכל סוגי העור.
הם תורמים למראה עור פנים מטופח וזוהר ומעניקים לו תחושת
רעננות.  טיפולי פנים חשובים לכל אחת ואחת מאיתנו, ללא קשר לגיל, מקצוע או סוג העור. טיפול הפנים כולל  פיילינג מעודן, עיסוי ומסכה המותאמת באופן אינדיווידואלי לעור הלפנים. הטיפול מומלץ בכל ימות השנה לתחזוקה שוטפת של העור.

 BALANCE טיפול מאזן לעור שמן
העור שלנו מסווג על פי רמת המים והשומן שבו. בהגדרתנו "עור שמן", הכוונה היא לנטייתו של העור להפריש עודף של חלב (סבום). כאשר על עור הפנים מופרש כמות גדולה של סבום, כל הנקבוביות נחסוות, עודף השומן מתחת לנקבוביות גורם להופעת שומנים ופצעים תת עוריים, וכן קומודונים שהתחמצנו עם האוויר והשחירו – "ראשים שחורים" .עודף הפרשת סבום מבלוטות החלב מעניקים לעור מראה מבריק, שמנוני ולא אסתטי. אנו מציעים לך טיפול פנים כתוכנית איזון לעור שמנוני וטיפול פנים כתכנית טיהור  לעור בעייתי.  מומלץ לעור צעיר בלתי מאוזן ולעור הסובל מפגמים. מוצע כטיפול יחיד ו/ או כסדרת טיפולים.

 HYDRAלהרוויית העור

עור פנים צמא ויבש דורש תוספת לחות אינטנסיבית ותהליך התחדשות עמוק, כדי להפוך לעור רך, מאוזן וגמיש. התשובה המוחצת נגד עור צמא ויבש היא לחות בכמות מספקת ועקבית שתשמור עליו. קרם לחות סטנדרטי איננו מחולל שינוי קבועבעור ולכן אינו משמש כפתרון מספק. יש צורך בטיפול פנים להחדרת לחות המבוססת על הניסיון להשיב לעור את הלחות הטבעית שאיבד. אנו מציעים לך פתרון מקצועי להרוויית עור צמא וחסר לחות אשר נעשה על ידי שימוש במוצרים מועשרים בחומרים מלחחים.  טיפול הפנים מוצע כטיפול יחיד ו/או כסדרת טיפולים.
 


.FORMEN - מענה מקצועי לבעיות העור הגבריות

טיפולי פנים לגבר הפכו לשכיחים ופופולאריים הרבה יותר בשנים האחרונות. טיפולי הפנים מומלצים לגברים אשר מעוניינים לשמור על מראה אסתטי וחיוני, לאלו המעוניינים לשמור על מראה צעיר לאורך שנים ארוכות ובנוסף לגברים המעוניינים להתפנק ולפרגן לעצמם.סדרת טיפולים לגבר מותאמת לעור הגברי הנוטה לרגישות גבוהה בעקבות הגילוח השגרתי. מטרתה של סדרת הטיפולים הייחודית לגבר הינה לשפר את מראה העור, לייצבו, להיטיב עם מרקמו ועם בהירותו.הטיפול אותו אנו מציעים לקהל הגברי ממריץ ומסלק רעלים המספק אנרגיה ופועל נגד יובש וסימני הזדקנות העור. מוצע כטיפול פנים יחיד ו/ או כסדרת טיפולים.
 |  ראשי |  אודות  |  מוצרי קוסמטיקה  |  הצצה למכון  |  טיפולים קוסמטיים  |  כתבו עלינו  |  יצירת קשר  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
הברבור-מרכז טיפולים קוסמטי בטכנלוגיה מדעית מתקדמת- www.theswan.co.il © כל הזכויות שמורות
כתובתינו: דיזינגוף סנטר, קומה ג' (ליד ד"ר גב), תל אביב טלפון: 03-5252587
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל